نمایشگاه هنرجویان شهید مهدوی

ریاست آکادمی معماری کودک و نوجوان به عنوان اولین نهاد متولی معماری کودک و نوجوان در آیین گشایش نمایشگاه‌ معماری کودک اعلام کرد: اولین و نخستین دوره برگزاری نمایشگاه تخصصی معماری کودک با هدف توسعه آموزش، طراحی فضای شهری، ارتقای آموزش و ایجاد فضاهای تعلیم و تربیت منطبق با استاندارد جهانی در مهدهای کودک، ارائه خدمات مشاوره و درمانی به صورت تخصصی در حوزه کودک و نوجوان در مجتمع بین‌المللی شهید مهدوی برگزار شد.

سیدکاظم سیدمراد گفت: در بخش آموزش در زمینه‌های موسیقی، معماری و طراحی، هنرهای تجسمی، کارآفرینی و دیگر فعالان حوزه آموزش در این نمایشگاه حضور و مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در نمایشگاه تخصصی معماری کودک  از هنرجویان ترم تابستانه مجتمع شهید مهدوی هستند، ادامه داد: این نمایشگاه با هدف معرفی و نمایش آثار کودکان در طی مدت برگزاری کلاس‌ها صورت گرفته و تلاش شده است که با نمایش آثار بچه‌ها و با حضور خانواده‌ها که از مشوقان بچه‌ها هستند برگزار گردد، که این مهم می‌تواند در نقش‌آفرینی و شکوفایی در جامعه و حضور اجتماعی آن‌ها شکل بگیرد.

ریاست انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری شهر تهران افزود: به صورت جدی در دوره‌های آتی برنامه‌های جانبی متنوع را با همکاری سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان، متخصصان، فعالان و صنعت‌گران حوزه‌های کودک و نوجوان می‌توانند از طریق تماس با دبیرخانه مرکزی خانه و شهر کودک جهت حضور و مشارکت در برنامه‌های آتی به صورت رسمی اعلام آمادگی نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *